1مجموع 5 خبر

  راهنمای خرید اسکی فضایی

  برای خرید اسکی فضایی می‌ توانید برندهای خارجی این وسیله را تهیه کنید. برندهای خارجی که انواع الپتیکال‌ های ورزشی را تولید می‌ کنند دارای استانداردهای مناسبی هستند. >> ادامه مطلب

  کفش طبی راحتی

  در زمان خرید کفش طبی باید دقت کنید که حتما نوع اصلی کفش طبی راحتی را تهیه نمایید زیرا فروش کفش طبی در انواع مختلفی انجام می شود که برخی طراحی مناسبی نداشته و در واقع این کفش ها ، طبی نمی باشند. >> ادامه مطلب

  تولیدی کفش با کیفیت

  برای خرید کفش باید در ابتدا یک تولیدی کفش معتبر را بیابید. انتخاب تولیدی کفش نقش مهمی در خرید کفش داشته و با یافتن مرکز با سابقه و معتبر می توانید بهترین کفش ها را خریداری نمایید. >> ادامه مطلب

  کفش پرفکت استپس اصلی و با کیفیت

  انواع کفش پرفکت استپس شامل پرفکت استپس راحتی، پرفکت استپس ورزشی، پرفکت استپس طبی، پرفکت استپس پرسنلی می باشد. >> ادامه مطلب

  کفش ورزشی و انواع آن

  یکی از انواع کفش های پر کاربرد ، کفش ورزشی است که به منظور انجام انواع فعالیت های ورزشی به کار می رود. کفش ورزشی را می توان برای محیط های ورزشی ، پیاده روی و... استفاده کرد. >> ادامه مطلب
1مجموع 5 خبر

کفش ورزشی چیست؟

پوشیدن کفش ورزشی بسیار مهم بوده و در هر نوع فعالیت ورزشی باید از کفش ورزشی مناسب استفاده شود. تنوع کفش ورزشی در بازار بسیار زیاد بوده و به همین دلیل برای خرید کفش ورزشی باید دقت داشته باشید نوع مناسب را تهیه کنید. در صورتی که در زمان انجام فعالیت های ورزشی از کف های نامناسب استفاده کنید ، موجب برو کمر درد ، پا درد و.. خواهد شد.

انواع کفش ورزشی

همان طور که گفتیم کفش ورزشی در انواع مختلف به تولید می رسد که مناسب با انواع رشته های ورزشی باشد. در ادامه به انواع کفش ورزشی اشاره می کنیم. قیمت کفش ورزشی در هر نوع متفاوت از دیگری بوده و برای خرید کفش ورزشی باید به کیفیت آن توجه داشته باشید. در صرت مراجعه به مراکز فروش کفش ورزشی با انواع مختلف کفش ها روبور خواهید شد که در ادامه به پر کاربرد ترین آن ها اشاره می کنیم.

کفش ورزشی

 • کفش ورزشی دوندگی

کفش دوندگی یکی از انواع کفش ورزشی می باشد. این نوع کفش ها برای فعالیت هایی که دویدن در آن نیاز است استفاده می شود. این نوع کفش ها دارای انعطاف بسیار خوبی بوده و کیفیتشان بالا است. ضربه گیری این نوع کفش ها زیاد بوده و ضربات وارده به کفش را به پا ها انتقال نمی دهد. با استفاده از این کفش ورزشی ، احتمال آسیب دیدگی پا ها بسیار کمتر خواهد شد.

 • کفش ورزشی تنیس

کفش ورزشی تنیس از انواع کفش هایی است که دارای طراحی خاصی هستند و با استفاده از آن ، حرکات از پهلو و حرکت ناگهانی انجام پذیر است. کفش تنیس باید دارای انعطاف پذیری بسیار خوبی باشد. ین کفش ها را می توان برای پیاده روی و دویدن نیز به کار برد.

 • کفش باشگاهی

کفش باشگاهی از انواع کفش ورزشی است که با نام های اسنیکر و کراس ترینر آن را می شناسند. این نوع از کفش ورزشی دارای تنوع کاربرد بوده و فروش بالایی دارد. برای انجام تمرین های بدنی استفاده از یک کفش ورزشی باشگاهی کاربردی خواهد بود. در صورتی که می خواهید چندین تمرین بدنی را انجام دهید به جای خرید چند کفش ورزشی می توانید از کفش باشگاهی استفاده کنید. قیمت کفش ورزشی در هر یک از انواع مختلف می باشد و فروش کفش ورزشی در انواع مختلف انجام می گیرد.

 • کفش ورزشی پیاده روی

یکی از انواع کفش های ورزشی پر کاربرد ، کفش پیاده روی است. این کفش ها دارای کفی لاستیکی می باشند که این کفی ها دارای تورفتگی های متفاوتی می باشد بنابراین به وسیله ی آن می توان بر روی سطوح ناهموار بدون مشکل راه رفت. این کفش ها طوری طراحی شده اند که از گرفتگی پا ها جلوگیری کند.

 • کفش ورزشی بسکتبال

کفش بسکتبال یکی از انواع کفش های ورزشی هستند که دارای کفی تخت می باشند. طراحی کفش بسکتبال طوری است که شکل جناغی بوده و برای ایجاد کشش و حرکات ناگهانی در پا ها کمک می کند. این کفش ها در سالن های بسکتبال مورد استفاده قرار می گیرند. انعطاف پذیری این کفش بسیار بالا بوده و ضربه را به خود جذب می کند.

 • کفش فوتبال

کفش ورزشی فوتبال دارای ساختاری متفاوت است و در کفی این کفش ها گل میخ هایی برای حرکت بهتر در نظر گرفته شده است. این گل میخ ها به فرد اجازه می دهد تا بتواند درمحیط چمنی به راحتی قدم بردارد. این کفش ها دارای انعطاف بالایی می باشد. گل میخ هایی که در کفش ورزشی فوتبال وجود دارد ، از جنس پلاستیک، لاستیک و فلز تشکیل شده است. همچنین از نظر نوع نیز گل میخ های کفش فوتبال در انواع گل میخ مخروطی ، گل میخ تیغه ای و گل میخ ته سخت می باشد.

 • کفش ورزشی گلف

کفش های گلف در مقایسه با کفش های بسکتبال و کفش باشگاهی ، دارای کمترین جذب ضربه در کفی را دارد. این نوع از کفش های ورزشی نیز دارای گل میخ است تا افراد بتوانند به راحتی در محیط های زمین گلف قدم بردارند و همچنین پایداری و کشش در سطوح مرطوب را بالا می برد. برخی از این کفی ها بدون گل میخ هستند و دارای برامدگی هایی در قسمت کفی می باشند.

کفش ورزشی

فروش کفش ورزشی

فروش کفش ورزشی در فروشگاه ها در تنوع بالایی عرضه می شود و این کفش ها را می توانید در برند های مختلف تهیه کنید. برای خرید کفش ورزشی باید حتما برند معتبری را انتخاب کنید و خرید کفش ورزشی را در نوع با کیفیت انجام دهید. کیفیت کفش ورزشی بسیار مهم است و برای خرید کفش ورزشی باید حتما نوع با کیفیت را تهیه کنید و بعد قیمت کفش ورزشی را در نظر بگیرید.

خرید کفش ورزشی

برای خرید کفش ورزشی به مراکز تخصصی مراجعه کنید و خرید کفش ورزشی را در انواع مناسب انجام دهید. برای خرید کفش ورزشی می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید و امروزه مراکز فروش کفش ورزشی به صورت اینترنتی فعالیت دارند تا بتوانند فروش کفش ورزشی را به صورت آسان تر انجام داده و از طرفی مشتریان نیز دسترسی آسان تری را به فروشگاه داشته باشند. برای تهیه ی کفش ورزشی ، باید با توجه به ورزشی و فعالیت مورد نظر خود ، خرید کفش ورزشی را انجام دهید.

نکات مهم در خرید کفش ورزشی

 • برای خرید کفش ورزشی سعی کنید بعد  از انجام تمرین و در عصر کفش ورزشی را تهیه کنید تا پا در حد اکثر میزان تورم خود باشد.
 • در زمان خرید کفش ورزشی پس از پوشیدن کفش ، انگشتان پا را حرکت دهید تا از آزاد بودن و وجود فضای کافی برای آن ها اطمینان یابید.
 • برای خرید کفش ورزشی مناسب باید از انتهای بلند ترین انگشت پا تا قسمت جلوی کفش به اندازه ی پهنای یک انگشت فضا وجود داشته باشد.
 • برای خرید کفش ورزشی حتما هر دو کفش را بپوشید زیرا در برخی زمان ها ، سایز هر یک از پا ها متفاوت با دیگری است و باید به این نکته توجه داشته باشید که سایز کفش را مطابق با سایز پای بزرگتر انتخاب کنید.
 • بسیار مهم است که برای هر یک از فعالیت ها بدنی که انجام می دهید از کفش های مناسب استفاده کنید زیرا هر یک از فعالیت ها نیاز به استفاده از کفش ها مناسب دارد تا در زمان انجام فعالیت های ورزشی به بدن شما آسیبی وارد نشود.
 • کفش ورزشی باید فضای کافی برای قرارگیری پا ها را داشته باشد بنابراین در زمان پوشیدن کفش دقت داشته باشید که پاشنه پا و انگشتان امکان حرکت را در کفش داشته باشند.  
 • برای خرید کفش ورزشی باید با آن قدم بردارید و قدم برداشت با آن راحت باشد و حتما کفش هایی را تهیه کنید که قدم زدن به راحتی با ان انجام پذیر باشد.
 • برای خرید کفش ورزشی ، تنها بر اساس سایز خریدتان را انجام ندهید زیرا سایز بندی در برند های مختلف می تواند به صورت متغیر باشد و حتما کفش ها را بپوشید.
 • برای پوشیدن کفش حتما از جوراب استفاده کنید همچنین اگر به هنگام پوشش کفش از کفی طبی استفاده می کنید، آن را به همراه داشته باشید تا بتوانید کفش را مناسب با سایز پا تهیه نمایید.

 قیمت کفش ورزشی توسط مراکز فروش کفش ورزشی به صورت متفاوتی ارائه می شود و هر برند دارای قیمت های مختلفی می باشد. بنابراین در ابتدا نوع و کیفیت را مورد بررسی قرار دهید  پس از آن قیمت کفش ورزشی در نظر بگیرید.

استفاده از کفش ورزشی

کفش ورزشی کفشی است که دارای طراحی خاصی بوده و این طراحی موجب شده که از کفش ورزشی برای مصارف مختلف استفاده شود. کفش ورزشی کفشی است که قدم برداشتن با آن راحت بوده و می توان برای زمان های طولانی از آن استفاده کرد. کفش ورزشی را می توانید برای پیاده روی و همچنین برای فعالیت ها ورزشی به کار ببرید بنابراین با خرید یک کفش ورزشی می توانید استفاده های چند جانبه ای از آن داشته باشید. در زمان خرید کفش ورزشی باید حتما از کیفیت آن مطمئن شوید زیرا در بازار انواع کفش ورزشی با کیفیت های پایین نیز عرضه می شود و این کفش ها از نظر طراحی و جنس دارای ضعف هایی می باشند بنابراین با مراجعه به فروشندگان معتبر مانند تولیدی کفش آرمیس ، انواع کفش ورزشی مورد نظرتان را با اطمینان کامل خریداری کنید.

صنعتصنعتصنعتصنعتصنعتصنعت