1مجموع 3 خبر

  پوستر دیواری پتینه

  مراکز فروش پوستر دیواری پتینه ، انواع طرح های این پوستر دیورای را ارائه می کنند و می توانید خرید پوستر دیواری پتینه را در طرح های دلخواه انجام دهید. >> ادامه مطلب

  پوستر دیواری ضد آب

  به منظور خرید پوستر دیواری مانند پوستر دیواری ضد آب ، در ابتدا باید به سبک و طرح دکوراسیون داخلی توجه داشته باشید و علاوه بر در نظر گرفتن اجزای دکوراسیون داخلی ، به کاربری محیط هم توجه کنید. >> ادامه مطلب

  پوستر دیواری و انواع آن

  از نظر جنس پوستر دیواری ، ضخامت و کیفیت، پوستر دیواری دارای جنس بهتری از کاغذ دیواری است. >> ادامه مطلب
1مجموع 3 خبر

پوستر دیواری چیست؟

دکوراسیون داخلی در هر ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا از المان های مختلفی می توان بهره برد. طراحان داخلی با توجه به کاربری ساختمان و نظر کارفرما از المان های مختلفی بهره می برند تا در نهایت دکوراسیونی زیبا با کاربری آسان را ایجاد کنند. دیوار ها از بخش های بسیار مهم در هر دکوراسیون بوده و  با استفاده از یک دیوار پوش می توان زیبایی را برای دیوار ها به وجود آورد. امروزه از انواع دیوارپوش ها در این راستا استفاده می شود و یکی از پر مصرف ترین دیوار پوش ها ، پوستر دیواری است. پوستر دیواری دارای تنوع بالا و طرح های جذاب بوده و به همین جهت مورد توجه افراد قرار گرفته است. افراد برای دوری از یکنواختی و آرامش بیشتر از انواع لوازم دکوراتیو استفاده می کنند و تغییراتی را در دکوراسیون ایجاد می نمایند، استفاده از یک دیوار پوش جدید می تواند بسیار موثر واقع شود بنابراین با انتخاب دیوار پوش مناسب می توانید بترین تغییرات را ایجاد کنید. پوستر دیواری ها شباهت زیادی به کاغذ دیواری دارد اما از نظر طرح و جنس متفاوت می باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری

کاغذ دیواری دارای طرح های تکرار شونده است که این طرح ها در طول رول تکرار شده اند و به هر اندازه ای که نیاز باشد می توان کاغذ دیواری را برش داد اما پوستر دیواری به این شکل نبوده و دارای یک تصویر کلی می باشد که این تصویر واحد بوده و امکان برش ندارد پس باید به اندازه ی دیوار مورد نظر تهیه شود. جنس پوستر دیواری قابل شستشو بوده و در زمان آلودگی می توان به راحتی آن را تمیز کرد. نصب کاغذ دیواری با پوستر دیواری متفاوت بوده و برای نصب کاغذ دیواری از بخشی از دیوار شروع به جسباندن رول می نماییم و در پایان کار اضافه ی کاغذی دیواری را برش می دهیم اما در نصب پوستر دیواری ، هر یک از اجزا همانند پازلی باید در جای مشخص خود قرار گیرند تا تصویر آن کامل شود.

پوستر دیواری

فروش پوستر دیواری

فروش پوستر دیواری امروزه به دو شیوه ی حضوری و غیر حضوری انجام می گیرد و به منظور تهیه ی این دیوار پوش می توانید از روش غیر حضوری نیز بهره ببرید زیرا خرید انلاین بسیار راحت بوده و از سراسر کشور می توانید به فروشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و خرید پوستر دیواری را در زمان کوتاه انجام دهید. امروزه فروشگاه های زیادی فعالیت خود را در بستر اینترنت گسترش داده اند و  فروش اینترنتی را به مشتریانشان در سراسر کشور ارائه می کنند. اما نکته ی مهمی که در خرید اینترنتی باید به آن توجه داشته باشید ، یافتن فروشگاهی مطمئن است، زیرا امروزه کلاهبرداران زیادی هستند که دیوار پوش های بی کیفیت را به فروش می رسانند. در صورت خرید پوستر دیواری با کیفیت علاوه بر ظاهر جذاب آن، مدت زمان بیشتری را می توانید از آن استفاده کنید.

خرید پوستر دیواری با کیفیت

در انتخاب دیوار پوش یکی از مهم ترین موارد کیفیت آن است. در واقع در صورتی که یک دیوار پوش دارای کیفیت ضعیفی باشد در زمان کوتاهی دچار خرابی می شود بنابراین باید حتما کیفیت را مهم ترین اصل در خرید هایتان بدانید تا انتخاب درستی را داشته باشید. هر یک از پوستر دیواری ها توسط تولید کنندگان مختلف به تولید رسیده و به همین دلیل از کیفیت های مختلفی برخوردارند به همین جهت در زمان خرید باید به کیفیت آن دقت لازم را داشته باشید. پوستر دیواری ها دارای دوام و طول عمر مختلفی هستند و در نوع با کیفیت در مقابل ضربه و عواملی مانند زیرا رطوبت، نور خورشید مقاومت بسیار خوبی دارند.

پوستر دیواری

تصاویر پوستر دیواری

تصاویر پوستر دیواری بسیار متنوع بوده و شما می توانید طرح مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. طرح هایی مانند طبیعت، تاریخی، شهری، چهره، اشکال هندسی ، گل و... از انواع طرح های پوستر دیواری می باشد. برای خرید پوستر دیواری باید با توجه به محیطی که می خواهید دیوار پوش را نصب نمایید، طرح آن را انتخاب کنید. با توجه به این که پوستر دیواری مناسب برای انواع مکان ها مانند مسکونی، اداری و تجاری و ... است به همین جهت انتخاب طرح مناسب بسیار مهم بوده و در صورتی که پوستر دیواری را مناسب با محیط مورد نظر انتخاب کنید ، تاثیرات فراوانی بر دکوراسیون خواهید گذاشت. انتخاب پوستر دیواری باید با توجه به سبک دکوراسیون انجام شود به طور مثال اگر دکوراسیون محیط مورد نظر کلاسیک است ، پوستر دیواری را در انواع سبک کلاسیک انتخاب نمایید. پوستر دیواری باید دارای رنگ بندی هماهنگ با محیط باشد. با توجه به این که این دیوار پوش تاثیرات زیادی بر روی فضا می گذرد، با انتخابی هوشمندانه می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. برای بزرگ تر دیده شدن فضا می توانید از طرح های دارای عمق بهره ببرید به طور مثال تصویری از طبیعت و یا برخی از اشکال هندسی می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. دقت کنید که برای انتخاب رنگ بندی پوستر دیواری ، رنگ های شاد را برگزینید زیرا پوستر دیواری به صورت مدام در مقابل دید شما بوده و در صورتی که دارای رنگ های شاد باشد موجب حس نشاط خواهد شد.

پوستر دیواری بهتر است یا کاغذ دیواری  

اگرچه در نگاه اول پوستر دیواری و کاغذ دیواری شباهت زیادی با هم داشته باشند اما این دو دیوار پوش دارای تفاوت هایی هستند. همان طور که در این مقاله به آن اشاره کردیم طرح این دو دیوار پوش متفاوت از هم بوده و باید به درستی از هر یک استفاده شود. از پوستر دیواری برای یک دیوار که معمولا دیوار اصلی است استفاده می شود. این دیوار می تواند دیوار پشت تلویزیون باشد. بنابراین برای دیوار های دیگر را می توانید از کاغذ دیواری یا نقاشی ساختمان استفاده کنید بنابراین می تواند از کاغذ دیواری و پوستر دیواری درکنار هم استفاده کرد. در صورتی که می خواهید از کاغذی دواری و پوستر دیواری در کنا ر هم استفاده کنید می توانید از انواع کاغذ دیواری با طرح های خلوت و یا ساده بهره ببرید تا با خلوت تر نشان دادن محیط ، آن را باز تر نشان دهید.

قیمت پوستر دیواری

قیمت یکی از موارد مهم در خرید پوستر دیواری می باشد و این دیوارپوش با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسد. پوستر دیواری ها با توجه به فاکتور های مختلف قیمت گذاری می شوند.فاکتور های موثر در قیمت پوستر دیواری ، شامل کیفیت، برند، نوع، جنس، قابلیت شستشو و... می باشد. برای خرید یک پوستر دیواری خوب باید بودجه ای مناسب را در نظر بگیرید. در بازار انواع پوستر دیواری با قیمت ارزان نیز به فروش می رسد اما این پوستر دیواری ها دارای کیفیت بسیار پایینی هستند، بنابراین در صورت خرید این نوع پوستر دیواری ها ، در زمان کوتاهی شاهد خرابی آن خواهید شد و باید مجددا خرید پوستر دیواری را انجام دهید. بنابراین با خرید پوستر دیواری با کیفیت می توانید سال ها آن استفاده کنید و هزینه های شما تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. مراکز مختلف قیمت گذاری متفاوتی را ارائه می کنند. امرزه بسیاری از تولید کنندگان به صورت مستقیم  محصولاتشان را به مصرف کنندان ارائه می کنند بناباین افراد می توانند پوستر دیواری مورد نظر خود را از تولید کنندگان به صورت بی واسطه تهیه کنند و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار شوند.

صنعتصنعتصنعتصنعتصنعتصنعت