1مجموع 2 خبر

  پخش مستقیم نایلون شیرینگ

  نایلون شیرینگ در انواع مختلفی به تولید می رسد که دو نوع کلی برای آن وجود دارد که شامل نایلون شیرینگ یک لایه و چند لایه است. نایلون شیرینگ در عرض۱۰ سانتی ‌متر تا ۱۲۰ سانتی ‌متر و ضخامت نایلون‌ شیرینگ از ۳۰ تا ۲۰۰ میکرون به تولید می رسد که می توان نایلون شیرینگ را با ویژگی های مختلف تهیه کرد. >> ادامه مطلب

  نایلون شیرینگ و انواع آن

  فروش نایلون شیرینگ در مراکز عرضه کننده نایلون های بسته بندی انجام می گیرد و افراد برای تهیه و خرید نایلون شیرینگ باید با توجه به مصارفی که دارند اقدام کنند. >> ادامه مطلب
1مجموع 2 خبر

نایلون شیرینگ چیست؟

بسته بندی آخرین مرحله از تولید و بوده و این بسته‌ ها به دست مشتریان می رسد و در صورتی که بتواند نظر مشتری را به خود جلب کند موثر واقع خواهد شد. تولیدکنندگان برای محصولاتشان نیاز به بسته بندی داشته و این بسته بندی می تواند از متریال های مختلف ساخته شده باشد. داشتن یک بسته بندی خوب می‌تواند تاثیرات فراوانی را در فروش محصولات بگذارد و به همین جهت توجه به انتخاب یک بسته بندی مناسب بسیار مهم است و تولید کنندگان باید توجه زیادی داشته باشند. حجم بالایی از بسته بندی ها به وسیله ی نایلون های بسته بندی انجام می گیرد. در واقع با ورود نایلون ها به صنعت بسته بندی، این صنعت دچار تغییر و تحول شد و نایلون ها توانستند کارایی لازم را برای بسته بندی ها داشته باشند. از انواع نایلون های بسته بندی می توان به نایلون شیرینگ، فیلم استرچ، نایلون عریض و نایلون حبابدار اشاره کرد، هر یک از آنها برای مواردی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از نایلون های بسیار پرکاربرد که می‌خواهیم در این مقاله به توضیح آن بپردازیم نایلون شیرینگ میباشد.نایلون شیرینگ یکی از نایلون هایی است که کاربرد وسیعی در بسته بندی ها دارد و تولید کنندگان زیادی از این نایلون به عنوان پوشش دهی به کالاهایشان استفاده می کنند.

نایلون شیرینگ

ویژگی نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ نایلون شفافی است که از پلی اتیلن ساخته شده است. این نایلون دارای ضخامت کمی بوده و بسته بندی های ایجاد شده به وسیله ی آن شفاف و قابل رویت میباشد. استفاده از نایلون شیرینگ به وسیله دستگاه شیرینگ پک انجام می گیرد. این نایلون به حرارت حساس بوده و زمانی که توسط دستگاه شیرینگ پک به آن حرارت داده شود این نایلون به شکل بسته ها در خواهد آمد و همین موجب می ‌شود که کالا ها در بسته بندی در جای خودشان محکم قرار گیرند و در زمان جابجایی و حمل کالا ها تکان نخورند. نایلون شیرینگ برای انواع محصولات می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، یکی از مزایای بسیار مهم نایلون شیرینگ ، عایق بودن آن در مقابل رطوبت و آلودگی ها است بنابراین کالاها در بسته بندی ضد نفوذ قرار گرفته و آسیب نمی بینند.نایلون شیرینگ در حرارت بالا نرم و انعطاف پذیر می شود و در زمانی که حرارت آن کاهش پیدا کرده ، خنک می شود به شکل محصولات جذب کالاها میشود.نایلون شیرینگ در تعداد لایه های مختلفی به تولید می‌ رسد و هرچه این تعداد لایه ها بیشتر باشد.، مقاومت نایلون شیرینگ بیشتر خواهد بود.این نایلون ها امکان تولید به صورت رنگی داشته و طبق سفارش مشتری می توان انواع رنگی نایلون شیرینگ را به تولید رساند. افراد برای خرید نایلون شیرینگ.قبل از توجه به قیمت نایلون شیرینگ باید به کیفیت آن توجه داشته باشند و حتما از مراکز فروش نایلون شیرینگ معتبر خرید خود را انجام دهند. عمده کاربرد نایلون شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی می باشد زیرا این نایلون عایق مناسبی در مقابل عوامل محیطی مانند آلودگی و رطوبت بوده و میتوانند از محصولات به خوبی محافظت کند.

خرید نایلون شیرینگ با قیمت ارزان

برای خرید نایلون شیرینگ ابتدا باید نوع مناسب نایلون برای محصولاتتان را در نظر بگیرید به همین جهت کسب اطلاعاتی در این زمینه می تواند کمک کننده باشد. این نایلون در انواع رولی، غلاف و پاکتی به تولید می‌رسد و می‌ توانید آن را در ضخامت های گوناگون تهیه کنید. برای خرید نایلون شیرینگ یکی از راه های آسان خرید به صورت اینترنتی است. فروشگاه های اینترنتی زیادی راه اندازی شدند که انواع کالاها را به فروش می رسانند. در زمینه فروش نایلون بسته بندی نیز مراکز زیادی فعالیت دارند، بنابراین افراد می توانند از فروشگاه مورد نظر خود در شهرهای دیگر نیز خریدشان را به آسانی انجام دهند. خرید اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری نداشته و از طریق وبسایت رسمی مجموعه ها در زمان چند دقیقه انجام خواهد شد.مراکز فروش نایلون شیرینگ قیمت نایلون شیرینگ را به شکل متفاوتی در نظر می گیرند و در این میان مراکزی که سود کمتری را برای فروش محصولاتشان لحاظ می‌کنند قیمت های مناسبی را ارائه می نماید.خرید عمده نایلون شیرینگ توسط تولیدکنندگان انجام می گیرد بنابراین در خرید عمده هزینه بسیار کمتر خواهد بود.

نایلون شیرینگ

خصوصیات نایلون شیرینگ

از خصوصیات نایلون شیرینگ ، پوشش دهی و عایق بودن آن است و این محصولات از ورود گرد و غبار در امان خواهند بود و این موجب می‌شود که مواد غذایی سالم بماند و کالاها آسیبی نبینند.نایلو شیرینگ در مقابل نور خورشید بسیار مقاوم بوده و از کالاها محافظت می کند، همانطور که میدانیم نور خورشید موجب آسیب رسیدن به کالاها میشود و استفاده از نایلون شیرینگ می تواند از بروز این آسیب ها جلوگیری کند. نایلون شیرینگ به دمای ۱۶۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد حساس بوده و در این دما دچار تغییر شکل می شود و می تواند از محصولات محافظت خوبی را به عمل آورد. نایلون شیرینگ در ابعاد مختلف تولید می شود و یکی از مزیت‌های این نایلون قابلیت چاپ پذیری آن است که امکان تبلیغات را برای ما فراهم نموده است.

مشخصات نایلون شیرینگ:

 • عرض نایلون شیرینگ مختلف بوده و در حدود 5 الی 6 متر می باشد
 • نایلدن شیرینگ دارای ضخامت تک لا و دولا می باشد.
 • مشتری می تواند  به صورت سفارشی متراژ خواسته خود را تهیه کند.
 • از مزایای نایلون شیرینگ ، قابلیت چاپ پذیری آن می باشد.
 • از ویژگی های نایلون شیرینگ انعطاف پذیری بالا است.
 • برای بسته بندی با نایلون شیرینگ از دستگاه های تمام اتوماتیک , نیمه اتوماتیک و دستی استفاده می شود.

 

موارد استفاده از نایلون شیرینگ:

کاربرد نایلون شیرینگ بسیار گسترده است و از این نایلون در صنایع مختلف استفاده می شود که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 • نوشابه و آب معدنی
 • قطعات خودرو
 • شیشه های سکیوریت
 • آجر
 • قوطی های مواد غذایی
 • کاشی و سرامیک
 • پشم شیشه 

 و…

فروش عمده نایلون شیرینگ

فروش عمده نایلون شیرینگ توسط تولیدکنندگان انجام می گیرد. در واقع مراکز تولیدی نایلون شیرینگ این نایلون ها را در حجم بالا به فروشگاه ها ارائه می کنند و فروشگاه ها نیز با احتساب میزانی سود آن را به دست مصرف کنندگان می رساند.بنابراین فروشگاه ها خرید عمده نایلون شیرینگ را با قیمت ارزان تری انجام خواهند داد. برخی از تولیدکنندگان به صورت مستقیم با مصرف کنندگان در ارتباط هستند و فروش جزئی را در کنار فروش عمده در نظر گرفته اند و به صورت اینترنتی فعالیت دارند.بنابراین شما می توانید خرید نایلون شیرینگ را به قیمت عمده از مراکز تولیدی انجام دهید. در صنعت بسته بندی از انواع متریال بسته بندی برای پوشش دهی به محصولات استفاده می شود. هر یک از این متریال ها دارای ویژگی های مختلفی بوده و نقش نایلون ها بسیار پررنگ می باشد بنابراین انواع نایلون ها در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از نایلون های پرکاربرد، نایلون شیرینگ میباشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و با سایر نایلون ها تفاوت زیادی دارد. نایلون شیرینگ به حرارت حساس بوده و می تواند به صورت وکیوم محصولات را بسته بندی کند. برای انواع کالاها مناسب بوده هنچنین مواد غذایی و دارویی با استفاده از نایلون شیرینگ بسته می شوند. این نایلدن در اندازه و ضخامت گوناگون ارائه می شود و تولید کنندگان آن را در تنوع بالایی متناسب با انواع محصولات به تولید می رسانند به همین جهت باید خرید نایلون شیرینگ را با توجه به انواع آن انجام دهید.

 

صنعتصنعتصنعتصنعتصنعتصنعت