1مجموع 3 خبر
1مجموع 3 خبر

نایلون حبابدار چیست؟

ارائه ی کالا به دست مشتریان از مهم ترین بخش ها برای فروش محصولات بوده و بسته بندی بخش مهم از عرضه ی محصولات به شکل مناسب می باشد. هر یک از تولید کنندگان برای ارائه ی محصولات ، بسته بندی های مختلفی را انتخاب می کنند. بسته بندی های بسیار پر طرفدار شامل دسته بندی هایی هستند که دارای قیمت پایین ، کاربرد مناسب ، حفاظت خوب و... باشند. هر یک از تولید کنندگان با توجه به نوع محصولاتتان از بسته بندی های مختلفی بهره می گیرند. یکی از انواع متریال های پر مصرف در صنعت بسته بندی نایلون حبابدار است. به طور کلی نایلون ها بخش مهمی از متریال های بسته بندی را تشکیل می دند که استفاده از آن ها دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. نایلون حبابدار از جمله پر مصرف ترین نایلون بسته بندی است که به دلیل ویژگی های بسیار خوبش مورد توجه قرار گرفته است.

تعریف نایلون حبابدار

نایلون حبابدار نایلونی شفاف و ضربه گیر است. این نایلون دارای حباب های پر از هوا بوده و قدرت بالایی در ضربه گیری دارد. این نایلون با توجه به حباب هایی که بر روی سطحش دارد ، می تواند ضربه گیری بسیار خوبی را انجام دهد. اندازه ی حباب های پلاستیک حبابدار موثر در میزان ضربه گیری آن است. طراحی این نایلون به شکلی است که در کنار وزن و حجم پایینی که دارد از کالا ها در برابر آسیب و شکستگی جلوگیری کند. بنابراین در زمان جابجایی ، کالا ها آسیبی نخواهند دید و سالم به دست مشتری می رسند.

نایلون حبابدار

دلیل استفاده از نایلون حبابدار

نایلون حباب دار پوششی ارزان و کاربردی برای محصولات است که برای انواع کالا ها می توان از آن استفاده کرد. با استفاده از پلاستیک حبابدار می توان پوششی ضد ضربه ایجاد کرد و با استفاده از آن آسیبی به کالا ها وارد نخواهد شد. برای پوشش دهی به مبلمان و سایر لوازم چوبی ، لوازم خانگی، لوازم برقی ، لوازم شیشه ای و... از نایلون حبابدار استفاده می شود.

کیسه حبابدار

نایلون حبابدار در انواع مخالف به تولید می رسد که یکی از دسته بندی های آن از جهت نوع پوشش دهی است که در انواع دو بعدی و سه بعدی می باشند.

پلاستیک حبابدار دو بعدی

نایلون حبابدار دو بعدی به منظور بسته بندی انواع لوازم دکوری ، کاسه ، بشقاب، تابلو و... مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از نایلون ها بسیار پر فروش می باشند و مصرف گسترده ای دارند.

نایلون حبابدار سه بعدی

نایلون حباب دار سه بعدی از انواع نایلون های حباب دار است که شامل بسته بندی شکل مکعبی است بنابراین برای لوازم مکعبی می توانید از این نایلون استفاده کنید به طور مثال برای گاز ، یخچال، مبلمان، تخت و... از این نایلون حباب دار استفاده می شود.

نایلون حبابدار

قیمت نایلون حبابدار

نایلون حباب دار با قیمت های متنوعی در بازار به فروش می رسد زیرا این نوع از نایلون های بسته بندی دارای تنوع بالایی است و در انواع مختلف از نظر سایز حباب ، ابعاد، تعداد لایه ، نوع و... به تولید می رسد که هر یک دارای قیمت های مختلفی می باشد. قیمت این نایلون به دلیل وضعیت متغیر اقتصادی لحظه ای است و معمولا بر اساس وزن و کیلوگرم محاسبه می شود. برخی از شرکت ها نایلون حبابدار را به صورت سفارشی نیز به تولید می رسانند بنابراین مصرف کنندگان به راحتی سفارش تولید پلاستیک حبابدار را مناسب با بسته بندی مورد نظرشان ارائه می کنند.

کاربرد نایلون حباب دار

از نایلون حباب دار در بسیاری از بسته بندی ها استفاده می شود. به خصوص برای لوازمی که حساس و شکننده هستند ، این نایلون گزینه ی عالی خواهد بود. بنابراین در صنعت بسته بندی کاربرد گسترده ای از نایلون های حبابدار مشاهده می شود. به منظور جلوگیری از آلودگی و خرابی وسیله ها از نایلون حبابدار به عنوان محافظ استفاده می شود و می توانید از نایلون حبابدار برای جابجایی کالا ها بهره ببرید. از نایلون حبابدار به عنوان عایق صوتی و حرارتی نیز استفاده می شود.

یکی از مزایای پلاستیک حبابدار این است  که این نوع از نایلون های بسته بندی از نظر تعداد لایه و ابعاد محدودیتی ندارد. برای خرید نایلون حبابدار می توانید آن را به صورت رول و فله ای خریداری کنید. خرید نایلون حبابدار به صورت عمده با قیمت ارزان تری انجام می گیرد و به همین دلیل تولید کنندگان برای بسته بندی ها خرید عمده ی نایلون حباب دار را انجام می دهند.

نایلون های حباب دار سال های زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرند گرچه ابتدا نایلون حبابدار به عنوان پوشش دهنده ی دیوار ساخته شده اما امروزه به دلیل کاربرد گسترده اش در بسته بندی ها بسیار مود توجه قرار گرفت. برخی از لوازم از حساسیت بالایی برخوردارند و در صورت داشتن بسته بندی مناسب در زمان انتقال ، آسیب خواهند دید به همین منظور از نایلون حبابدار به عنوان پوشش اولیه برای کالا ها استفاده می شود و پس از آن می توان از جعبه یا انواع متریال های بسته بندی در کنار آن استفاده کرد. یعنی هم می توان از نایلون حباب دار به صورت تکی و هم در کنار دیگر متریال بسته بندی استفاده کرد.

فروش نایلون حبابدار با قیمت ارزان

برای خرید نایلون حبابدار می توانید علاوه بر روش حضوری به صورت غیر حضوری نیز اقدام نمایید. خرید اینترنتی نایلون حبابدار بسیار اسان بوده و می توانید به صورت آنلاین و بسیار ساده خرید نایلون حبابدار را انجام دهید. در خرید اینترنتی ، شما از سراسر کشور به فروشگاه های مورد نظرتان دسترسی دارید می توانید خریدتان را به صورت آسان انجام دهید. امروزه بسیاری از فروشگاه ها در بستر اینترنت نیز فعالیت دارند و فروش محصولاتشان را به صورت اینترنتی ارائه می نمایند بنابراین برای افراد خرید به شکل آسان تری امکان پذیر است بخصوص افرادی که به فروشگاه ها دسترسی ندارند می توانند به راحتی به صورت اینترنتی خرید نایلون حبابدار را انجام دهند. فروش اینترنتی موجب شده افراد در زمان چند دقیقه ای به فروشگاه مورد نظرشان در سراسر کشو مراجعه کرده و با کمترین زحمت خرید خود را انجام دهند. امروزه نیز فروشگاه های زیادی وب سایت رسمی خود را راه اندازی کرده اند تا خدمات دهی بهتری را به مشتریانشان ارائه کنند.

انواع نایلون حبابدار

نایلون حباب دار در تنوع بسیار بالایی به تولید می رسد. مصرف کنندگان نیز می توانند با توجه به مصارفی که از این نایلون دارند ، نوع مناسبی را تهیه کنند. نایلون حبابدار یک نایلون شفاف است و به دلیل بهداشت بودن مناسب برای انواع مواد بهداشتی و دارویی می باشد. ضربه گیری نایلون حبابدار از مهم ترین مزیت های آن است که موجب متمایز ساختن این نایلون از سایر نایلون های بسته بندی شده است. در واقع در طی سال ها هیچ یک از متریال های بسته بندی نتوانسته اند جای نایلون حبابدار را بگیرند. بسته بندی ایجاد شده با نایلون حبابدار عایق رطوبت و آلودگی بوده و از کالا ها محافظت بسیار خوبی را به عمل می آورد. شما می توانید با توجه به حساسیت کالا ها از پلاستیک حبابدار یک لایه یا چند لایه استفاده کنید. به صورت کلی هر چه تعداد لایه های نایلون حبابدار بیشتر باشد می تواند محافظت کامل تری را ایجاد نماید. در مورد حباب های نایلون حبابدار ، هر چه اندازه ی حباب ها درشت تر باشد برای بسته بندی لوازم بزرگ تر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استفاده از نایلون حبابدار

اگر به فکر استفاده از یک بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه هستید به شما پیشنهاد می کنیم از نایلون حبابدار بهره بگیرید. نایلون حبابدار ، نایلونی با مشخصات بی نظیر است که از محصولات مراقبت می کند. بسته بندی با نایلون حبابدار بسیار ساده بوده و این نایلون برای بسته بندی ضربه گیر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا می توان با استفاده از این نایلون از شکستگی محصولات جلوگیری کرد. از انواع پلاستیک حباب دار می توان به نایلون حبابدار پاکتی، نایلون حبابدار رولی اشاره کرد . با توجه به نوع محصولات مورد نظر جهت بسته بندی می توان از نایلون حبابدار مناسب بهره برد.

شرکت دریا پلاستیک یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی فروش انواع نایلون ها بسته بندی به ویژه نایلون ضربه گیر می باشد محصولات این مجموعه با قیمت های بسیار مناسب ارائه می شوند. بنابراین متقاضیان خرید متریال بسته بندی می توانند به سایت دریا پلاستیک مراجعه کرده و انواع نایلون های بسته بندی را با بهترین کیفی خریداری نمایند.

مزایای نایلون حبابدار

نایلون حباب دار دارای مزایای زیادی است و به همین دلیل استفاده از این نایلون بسیار رایج می باشد. نایلون حبابدار در واحد های تولیدی به منظور بسته بندی کالا ها مورد استفاده قرار می گیرد. در اسباب کشی ها می توان از نایلون حبابدار در جهت پوشش موقت برای لوازم استفاده کرد تا در زمان انتقال کالا ها ، آسیبی به آن ها وارد نگردد. نایلون حبابدار دارای ضربه گیری قوی بوده و از آسیب های احتمالی تا حدود زیادی از لوازم حفاظت می نماید. به دلیل وزن سبک و حجم کم این متریال بسته بندی ، با استفاده از آن ، کالا ها به راحتی حمل و نقل خواهند شد. در زمان انتخاب نایلون ضربه گیر باید آن را مناسب با مصارفی که دارید ، خریداری کنید. نایلون ضربه گیر در ابعاد و مدل های مختلفی در بازار به فروش می رسد و هر یک از انواع آن مناسب برای کالا های مختلف می باشد. قیمت نایلون حبابدار بسیار مناسب بوده و به همین جهت این نایلون برای بسته های ارزان قیمت نیز صرفه ی اقتصادی دارد. یکی دیگر از مزایای نایلون حباب دار ، امکان استفاده ی چندین باره از این نایلون است زیرا تا زمان پر بودن حباب ها کارایی لازم را خواهد داشت. دوام بالا و مقاومت مناسب از ویژگی های این نایلون بسته بندی بوده و برای پوشش دهی بهتر می توانید از چندین لایه از نایلون حبابدار استفاده کنید.

دلایل استفاده از نایلون حبابدار

داشتن یک بسته بندی مناسب و اصولی یکی از خواسته های تولید کنندگان است. بسته بندی مورد نظر باید از کالا ها در برابر شرایط مختلف محافظت نماید. عوامل مختلف از قبیل نور خورشید، رطوبت ، آلودگی ، ضربه و... می تواند موجب آسیب دیدن محصولات شود و بسته بندی مورد نظر باید بتواند به شکل مناسبی از کالا ها در برابر این عوامل محافظت نماید. در واقع نایلون حبابدار کامل ترین پوشش نایلونی را برای کالا ها ایجاد می کند و با استفاده از آن می توان محصولات مختلفی را پوشش داد. در طی گذشت سال ها ، استفاده از نایلون حبابدار همچنان بسیار زیاد بوده و متریال دیگری نتوانسته جایگزین آن شود.

صنعتصنعتصنعتصنعتصنعتصنعت