1مجموع 5 خبر

  فروش اقساطی سایپا

  خرید اقساطی سایپا با پرداخت اولیه ی بسیار کم انجام می گیرد و افراد زیادی به خرید اقساطی سایپا روی آورده اند. در فروش اقساطی سایپا مبلغ خودر قسط بندی شده و فرد خریدار زمان کافی برای پرداخت اقساط را دارد. >> ادامه مطلب

  تعمیرگاه زانتیا در تهران

  بهترین تعمیرگاه زانتیا، تعمیرگاهی است که از تعمیرکاران ماهر بهره گرفته و دارای تجهیزات کاملی باشد همچنین تجربه و مهارت تکنسین ها در تعمیرگاه زانتیا بسیار مهم است. >> ادامه مطلب

  فروش اقساطی ایران خودرو

  افرادی که می خواهند از خدمات فروش اقساطی ایران خودرو بهره‌مند شوند ، بودجه را برای خرید اقساطی ایران خودرو در نظر می‌ گیرد و با توجه به بودجه ‌ای که دارند، می توانند خودرو هایی را انتخاب نمایند. >> ادامه مطلب

  خرید اقساطی خودرو از مراکز معتبر

  فروش اقساطی خودرو شامل انواع خودرو هایی است که شرکت فروش خودرو بتواند ارائه کند و شرایط هر شرکت متفاوت از دیگری خواهد بود. افراد به منظور بهره مندی از خرید خودروی مورد نظر به شرکت های فروش خودرو مراجعه نموده و خرید اقساطی خودرو را انجام می دهند. >> ادامه مطلب

  سوئیچ خودرو و انواع آن

  هر کلید سازی نمی تواند سوئیچ خودرو را بسازد و باید حتما به مراکز تخصصی ساخت ریموت خودروی مورد نظر خود مراجعه کنید تا بتوانید ساخت سوئیچ خودرو را انجام داد. >> ادامه مطلب
1مجموع 5 خبر

سوئیچ خودرو چیست؟

سوئیچ خودرو یکی از ملزومات هر خودرویی است که برای استفاده از خودرو به آن نیاز می باشد. با استفاده از سوئیچ خودرو می توان درب خودرو را باز و بسته نمود و از ریموت برای فرمان دهی به خودرو استفاده کرد. سوئیچ خودرو از اصلی ترین لوازم خودرو است که در صورت گم شدن و یا خرب شدن می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. سوئیچ های جدید دارای کد دسترسی هستند که بدون آن ، نمی توان خودرو را حرکت داد. در زمان گم شدن و یا خرابی سوئیچ خودرو لازم است فورا اقدام به ساخت سوئیچ خودرو نمایید. در زمان های گذشته برای خودرو های قدیمی این امکان وجود داشت که در زمان خرابی با مراجعه به یک کلید ساز می توانستید سوئیچ خودرو را تهیه کنید اما خودرو های امروزی در صورت نیاز به ساخت ریموت خودرو و یا سوئیچ خودرو باید توسط نمایندگی و مراکز تخصصی انجام گیرد. ساخت سوئیچ خودرو با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می گیرد. بنابراین برای ساخت ریموت خودرو نیاز به تجهیزاتی مدرن است و توسط مراکز غیر تخصصی این کار انجام پذیر نمی باشد. در مراکز ساخت سوئیچ خودرو ، از دستگاه های پیشرفته ای برای ساخت انواع ریموت ها استفاده می کنند و همان طور که می دانیم هر یک از خودرو ها دارای ریموت مخصوص به خود هستند که برای خودروی دیر قابل استفاده نیست و همین موجب شده که امنیت خودرو ها افزایش پیدا کند.

سوئیچ خودرو

مراکز زیادی در کشورمان هستند که خدمات ساخت سوئیچ خودرو را ارائه می کنند و افراد با مراجعه به این مراکز می توانند ساخت مجدد ریموت را انجام دهند.  

ساخت سوئیچ خودرو

به منظور ساخت سوئیچ خودرو می توانید با مراجعه به مراکز ارائه دهنده ی خدمات ساخت سوئیچ خودرو ، سوئیچ مورد نظر را تهیه کنید. امروزه بسیاری از سوئیچ ها کد دار هستند و به منظور افزایش ایمنی خودرو مورد استفاده قرار می  گیرند.  با استفاده از این نوع سوئیچ خودرو ، از سرقت خودرو و لوازم جانبی آن تا حد بسیار بالایی جلوگیری خواهد شد.

 سوالی که در زمان ساخت سوئیچ خودرو برای صاحبین خودرو به وجود می آید این است که در صورت مفقودی ریموت، در صورتی که شخص دیگری آن را پیدا کند موفق به باز کردن درب خودرو خواهد بود یا خیر؟ باید بگوییم که با پیشرفتی که در بخش ساخت سوئیچ خودرو صورت گرفته ، هر سوئیچ مختص یک خودرو بوده و امکان استفاده از سوئیچ قبلی وجود نخواهد داشت و هیچ گونه نگرانی برای صاحبین خودرو وجود نخواهد داشت و می توانند اقدام به ساخت سوئیچ خودرو جدید با کددهی جدید و پاک کردن کد قبلی نمایند. برای ساخت سوئیچ خودرو به این صورت است که از تراشه ای یونیک استفاده می شود که به صورت کامپیوتری بوده  که این تراشه برای هر یک از خودرو ها در دنیا یکی وجود دارد و این برای افزایش امنیت خودرو امری بسیار ضروری می باشد. با توجه به این که ریموت ها از اجزایی تشکیل شده اند و در زملان خرابی ممکن است هنر یک از بخش ها دچار آسیب شده باشد ، ابتدا ریموت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز به تعمیر می توان آن را تعمیر نمود، اما در شرایطی که نتوان ریموت را تعمیر کرد و یا در صورت مفقودی سوئیچ خودرو باید حتما ساخت مجدد صورت بگیرد.

سوئیچ خودرو

مزایای ساخت سوئیچ خودرو کددار

همان طور که اشاره کردیم اهمیت سوئیچ خودرو کدداری بسیار بالا بوده و این سوئیچ ها کارایی بسیار عالی دارند. از جمله مزایای این نوع از سوئیچ خودرو ، این است که برای برای دسترسی به خودرو در کنار سوئیچ خودرو، کد ماشین ضروری است و به دست آوردن آن اگر امکان پذیر هم باشد ساعت ها به طول می انجامد. بنابراین با ساخت سوئیچ خودرو به صورت کددار ، خودروی ما امنیت بسیار بلایی خواهد یافت.

 

ساخت ریموت خودرو

یکی از ایمنی های ضد سرقت ، سیستم امنیتی کد می باشد. کد هایی که در سوئیچ خودرو کددار بوده قابلیت تغییر دارد. بنابراین زمانی که بخواهید خودرو را بفروشید می توانید کد خودرو را تغییر دهید تا برای خریدار منحصر به فرد باشد. هر یک از خودرو ها دارای ریموت خاصی هستند که متفاوت از سایر خودرو ها می باشد بنابراین برای تهیه ی و ساخت ریموت خودرو باید حتما مطابق با خودرو اقدام نمایید. برای ساخت ریموت خودرو می توانید با نمایندگی ها و یا مراکز دیگر ارائه دهنده ی خدمات سوئیچ خودرو تماس بگیرید تا بتوانید ریموت جدیدی تهیه کنید. این مراکز در سراسر کشور وجود دارند و بسیاری از آن ها دارای سایت های اینترنتی نیز می باشند که دسترسی افراد را بسیار آسان تر نموده اند. در گذشته سارقین می توانستند به راحتی خودرو ها مورد سرقت قرار دهند اما امروزه با توجه به روی کار آمدن انواع ریموت های هوشمند ، سرقت به آسانی انجام پذیر نمی باشد. اما امروزه ریموت خودرو حتی خودرو های داخلی مانند پراید و سمند و.. نیز مجهز به کلید کد دار هستند. در شرایطی که سوئیچ خودرو را گم کرده اید یا آسیب دیده است، نیاز است که به یک کلید سازی شبانه روزی مراجعه نمایید تا بتوانید مجدد سوئیچ خودرو را در اختیار داشته باشید. مراکز معتبر معمولا ساخت ریموت خودرو را در زمان کوتاه انجام می دهند. بنابراین در این شرایط اصلا نگران نباشید زیرا می توانید به راحتی ریموت خودرو را داشته باشید.

اقدامات لازم بعد از گم شدن سوئیچ خودرو

در هنگام گم شدن سوئیچ خودرو و یا از بین رفتن و خراب شدن آن نیاز است که اقدام به ساخت ریموت خودرو نمایید. بنابراین در این زمان ابتدا با افراد متخصص تماس بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید و سپس اقدام به تهیه ی سوئیچ خودرو نمایید. در این گونه موارد افراد دچار استرس می شوند زیرا علاوه بر این که نمی توانند از خودرو استفاده کنند، امکان به خطر افتادن خودرو از نظر سرقت وجود دارد زیرا اگر سوئیچ خودرو به دست افراد غریبه بیفتد امکان سرقت وجود خواهد داشت و بسیار ضروری است که افراد در این زمان اقدام به تهیه و ساخت سوئیچ خودرو نمایند.

اهمیت سوئیچ خودرو

امروزه افراد به خودرو هایشان بسیار وابسته هستند و در هر لحظه ممکن است از آن استفاده کنند. بنابراین در صورتی که با مشکلاتی همچون گم شدن سوئیچ خودرو و یا شکستگی آن روبرو شوند، بسیار دشوار و دردسر ساز خواهد بود. بنابراین شرکت هایی وجود دارند که بتوانند سوئیچ خودروی شما را بسازند. در این مجموعه ها از انواع دستگاه ها و تجهیزات تخصصی استفاده می شود. مشکل خرابی سوئیچ خودرو ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد اما لازم است که پس از این اتفاق به دنبال ساخت سوئیچ خودرو مجدد اقدام کنید. با توجه به این که خدماتی مانند ساخت ریموت ماشین گران است ، بسیار مهم است که حتما از مراکز تخصصی کمک بگیرید تا سوئیچ خوردو بدون مشکلی در اختیار شما باشد. هزینه ی ساخت سوئیچ خودرو با توجه به سال، مدل، نوع و مدل کلید متغیر است. برای ساخت سوئیچ خودرو ، فروشنده دستگاهی را به خودرو متصل کرده و اطلاعات و کد های سوئیچ قبلی را به طور کلی پاک می نماید و سپس سوئیچ خودرو جدیدی را برای خوردوی شما برنامه ریزی می نماید. برای سفارش ساخت سوئیچ خودرو ، باید ماشین را به مرکز مورد نظر بکسل نمایید و سپس ساخت سوئیچ خودرو و کلید آن صورت گیرد.

صنعتصنعتصنعتصنعتصنعتصنعت