1مجموع 2 خبر
1مجموع 2 خبر

 آیفون تصویری چیست؟

در این مقاله به قابلیت های آیفون تصویری می پردازیم:

 مانیتور آیفون های تصویری

آیفون تصویری های موجود در بازار دارای صفحه نمایش ها با سایزهای مختلف می باشند که انواع رایج سایزها سه و نیم اینچ، ۷ اینچ، ۱۰ اینچ و غیره می‌ باشد. آیفون های تصویری با توجه به سلیقه افراد انتخاب می شود بنابراین شما می توانید خرید آیفون تصویری را در مورد نظر خود انجام دهید. هرچه اندازه صفحه نمایش آیفون تصویری بزرگتر باشد قیمت آیفون تصویری افزایش پیدا میکند ، اما از نظر کیفیت آیفون تصویری با صفحه نمایش کوچک و بزرگ داره کیفیت یکسانی می باشند و برخی از صفحه نمایش ها به صورت لمسی یا تاچ می باشند و برخی شامل شانسی و دکمه هستند بنابراین نمونه های لمسی که جدیدتر هستند قیمت آیفون تصویری در این انواع بالاتر می باشد. این نوع از آیفون های تصویری مدرن تر هستند و ظاهر شیک و زیبایی دارند.

آیفون تصویری

قابلیت حافظه داخلی آیفون تصویری

یکی از ویژگی های آیفون های تصویری این است که می توانید فیلم و تصویر را ذخیره کنید و بنابر این آیفون‌ها حافظه داخلی دارند و از این حافظه می توان برای ذخیره سازی فیلم و تصویر استفاده کرد و در زمان هایی که شما منزل نیستید ، می توانید از این حافظه استفاده بسیار کاربردی داشته باشید.

قابلیت ارتباط داخلی در آیفون تصویری

 در بسیاری از ساختمان ها از جمله ساختمان های اداری و یا ساختمان های مسکونی پرجمعیت و شرکت ها و غیره در داخل ساختمان نیاز به ارتباط گفتاری می‌باشد بنابراین آیفون تصویری در واحدها امکانی را فراهم نمودند تا افراد بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند.این آیفون ها طوری طراحی شده اند که افراد از واحدهای مختلف با یکدیگر در ارتباط باشند و با هم صحبت کنند. برای ارتباط در این نوع آیفون ها فردی که میخواهد ارتباط را برقرار کند شماره واحد مورد نظر را روی مانیتور آیفون وارد کرده و دکمه زنگ را فشار میدهد و بدین ترتیب واحد مورد نظر با شنیدن صدای زنگ و برداشتن گوشی می تواند ارتباط را برقرار سازد.

دایورت زنگ به گوشی یا تلفن ثابت

 زمانی که شما در منزل یا محیط کاری خود نیستید ، دایورت زنگ به گوشی بسیار می تواند کاربردی باشد به این صورت است که زمانی که فرد مراجعه کننده زنگ را به صدا در می آورد ، شما می توانید از طریق گوشی از حضور فرد مطلع شوید و در صورت تمایل در را باز کنید.

آیفون تصویری

قابلیت انتقال زنگ به واحدهای دیگر

 همانطور که گفتیم آیفون های تصویری تنوع زیادی دارند که هر یک دارای قابلیت های ویژه می باشد. یکی از این قابلیت ها انتقال زنگ به واحدهای دیگر ساختمان است.این آیفون های تصویری می توانند متصل به خط تلفن هم باشد و با اتصال به گوشی همراه شما را از وجود افراد پشت درب مطلع سازند.

قابلیت باز و بسته کردن درب پارکینگ

یکی از قابلیت های ویژه آیفون های تصویری قابلیت باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد. بنابراین شما با فشار دکمه باز کردن درب پارکینگ می توانید بدون نیاز به ریموت درب را باز و بسته کنید.این قابلیت در انواع آیفون های تصویری داخلی و خارجی پیدا میشود. برای خرید آیفون تصویری باید قابلیت های آن را در نظر بگیرید و با توجه به قابلیت های مورد انتظارتان آن را تهیه کنید.

آیفون تصویری وایرلس

 با استفاده از این آیفون تصویری های مدرن شما می‌توانید مانیتور آیفون تصویری را در هر جای واحد نصب کنید و آن را به همراه خود برای پاسخگویی ساده به مکان های دیگر ببرید.

آیفون تصویری هندزفری

آیفون تصویری ها بدون گوشی هستند و بدین ترتیب تماس بین فرد مراجعه کننده و فردی که در داخل واحد برقرار می شود با استفاده از میکروفون و بلندگو می باشد. پس دیگر نیازی به دست گرفتن گوشی برای پاسخ دادن نبوده و استفاده از این آیفون‌ها بسیار ساده است. این نوع آیفون ها معمولاً دارای صفحه نمایش ای لمسی می باشد تا بتواند ساده ترین کاربرد را برای کاربر فراهم کند.

پنل آیفون تصویری کدینگ

 یکی از مزایای آیفون تصویری ها پنل کدینگ می باشند که در مواردی بسیار مهم می باشد. آیفون های مجهز به پنل کدینگ، برای هر یک از واحدها پنل کلی در نظر گرفته و کارت یا جاسوئیچی برای باز کردن درب برای هر شخص وجود دارد همچنین اثر انگشت برای باز کردن درب نیز از ویژگی های این نوع آیفون های تصویری میباشد. این آیفون تصویری زیبا و کاربردی بوده و فرد امکانات امنیتی زیادی دارد به طور مثال باز کردن درب و پسورد و یا کد دادن به پنل و غیره در نظر گرفته شده است. این آیفون تصویری برای ساختمان هایی که دارای تعداد واحد زیادی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.خرید آیفون تصویری را از نمایندگی ها انجام دهید تا بتوانید انواع با کیفیت ترین محصولات را خریداری کنید.

خرید آیفون تصویری

افراد به منظور خرید آیفون تصویری باید در ابتدا نوع آیفون و قابلیت های مورد نظر آن را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید آیفون تصویری نمایند. در بازار فروش آیفون تصویری در تنوع بالایی می باشد و هر یک از این ها ایفون ها دارای امکانات خاصی هستند و قیمت آیفون تصویری با توجه به قابلیت ها و امکانات آیفون ها در نظر گرفته می شود همچنین برند در قیمت آیفون تصویری تاثیر بسیار زیادی دارد.آیفون تصویری ها در برند های داخلی و خارجی را ارائه می شوند و افراد برای خرید باید به کیفیت آن اهمیت دهند.

فروش آیفون تصویری

 فروش آیفون تصویری در فروشگاه ها در انواع مختلفی انجام گرفته و افراد با توجه به نیازشان به این وسیله می توانند نوع مناسب را انتخاب کنند. کیفیت یکی از مهم ترین موارد در خرید آیفون تصویری می باشد زیرا استفاده از این وسیله به صورت مکرر بوده و اگر کیفیت بالایی نداشته باشد به سرعت آسیب خواهد دید. به همین جهت میتوانید انواع آیفون تصویری را با کیفیت های بالا تهیه نمایید و از آن سال ها استفاده کنید. مراکز فروش آیفون تصویری به صورت حضوری و اینترنتی فعالیت دارند و افراد برای خرید آیفون تصویری می‌توانند به صورت اینترنتی نیز اقدام نمایند.

 آیفون تصویری یکی از وسیله های ضروری در هر ساختمان است و به منظور خرید آیفون تصویری باید حتماً به مراکز معتبر و نمایندگی ها مراجعه کنید تا بتوانید آن را با بهترین کیفیت تهیه نمایید.تنوع برند های آیفون تصویری داخلی و خارجی به قدری زیاد بود که می توانید با توجه به قابلیت های هر یک از آیفون تصویری ها نمونه مناسب را تهیه کنید. قیمت آیفون تصویری با توجه به امکانات آن متغیر بوده و با توجه به بودجه ای که به این وسیله اختصاص می‌دهید می‌توانید آن را با قیمت مناسب از یک مرکز معتبر تهیه کنید.در زمان تهیه و خرید آیفون تصویری به اصل بودن آن دقت داشته باشید، زیرا امروزه محصولات تقلبی به وفور در بازار یافت می شود که اگر دقت نداشته باشید به دام کلاهبرداران می‌افتید بنابراین مراکز فروش آیفون تصویری معتبر را برگزینید و خرید خود را با دقت بالا و با بررسی سابقه فروشگاه حتما انجام دهید.در صورتی که با صرف هزینه مناسبی خرید آیفون تصویری را انجام دهید که کیفیت بالایی داشته باشد تا سال ها به آیفون تصویری جدید نیازی نخواهید داشت.اگر آیفون تصویری ارزان قیمت و کیفیتی را تهیه کنید به دلیل هزینه نگهداری و تعمیرات هزینه هایی برای شما بالاتر خواهد بود.

 

اما به هر حال فروش بالایی دارد و افرادی که به دنبال یک درب باز کن با کیفیت هستند که امکانات زیادی را داشته باشد همواره همین مدل را انتخاب و خریداری میکنند. از امکانات بسیار زیاد این مدل آیفون تصویری تک نما میتوان به حافظه داخلی، ارتباط داخلی، ارتباط با واحد نگهبانی، باز کردن درب پارکینگ، اتصال به دو پنل، اتصال به دوربین دوم، نمایشگر رنگی تمام لمسی، عیب یاب هوشمند، انتقال زنگ، فراخوانی آسانسور، ضبط خودکار عکس و فیلم، اتصال زنگ درب به دستگاه اشاره نمود. البته این مدل آیفون تصویری تکنما امکانات دیگری را نیز در اختیار دارد اما این موارد از امکانات مهم آن به شمار می آید.

انواع پنل آیفون تصویری تکنما

با مانیتور تکنما و مدل های مختلف آن آشنا شدید اما حالا نوبت به معرفی پنل آیفون تصویری تکنما میرسد. انواع پنل آیفون تصویری تکنما تا کنون تولید و روانه بازار شده است که در این بین برخی ساده و برخی دیگر پیشرفته هستند و امکانات زیادی را به خود اختصاص داده اند. از انواع پنل آیفون تصویری باید به پنل نامبرینگ تکنما و پنل کدینگ تکنما اشاره کنیم که پنل نامبرینگ برای ساختمان های تا 10 واحد و پنل کدینگ تکنما برای ساختمان های با بیش از 10 واحد و مجتمع ها بسیار مناسب و ایده آل است. پنل نامبرینگ تکنما به این صورت عمل میکند که شما با فشردن زنگ واحد مد نظر به همان واحد متصل خواهید شد. اما پنل کدینگ تکنما این گونه نیست و شما باید با کدی که وارد میکنید به آن واحد متصل شوید. به طور مثال برای ارتباط با واحد شماره 20 باید ابتدا کد 2 و سپس 0 را وارد کرده تا با واحد شماره 20 ارتباط برقرار شود. از لحاظ امکانات انواع پنل آیفون تصویری تکنما نسل جدید وجود دارند که این پنل ها برای باز کردن درب ورودی ساختمان با کارت هوشمند و پسورد کاربرد دارند و یا از هر دو قابلیت پسوردی و کارتی بهره میبرند. تنها کافیست کارت هوشمند تکنما را مقابل پنل آیفون تصویری تکنما نگاه دارید تا درب ورودی باز شود. و یا پسورد مد نظر را به پنل آیفون تصویری تکنما وارد کنید تا درب به راحتی باز شود.

اما انتقال تصویر و صدای با کیفیت از ویژگی های پیش پا افتاده انواع پنل آیفون تصویری محسوب میشود و امکاناتی نیز به آنها افزوده شده که در این بین میتوان به مهمترین این امکانات یعنی باز کردن درب ورودی ساختمان با کارت هوشمند، پسورد و یا هر دو اشاره نمود. ممکن است شما کلید درب ورودی ساختمان را به همراه نداشته باشید و یا حتی تمایل نداشته باشید که از کلید برای باز کردن درب استفاده کنید که از این رو با این قابلیت به راحتی میتوانید درب ورودی ساختمان را باز کنید. همچنین از دیگر تفاوت های پنل آیفون تصویری جدید با قدیم باید به ورود نسل جدیدی از پنل به نام پنل کدینگ اشاره نمود. پنل کدینگ آیفون تصویری از جدیدترین پنل ها بعد از پنل نامبرینگ آیفون تصویری است که برای ساختمان های با بیش از 10 واحد مناسب است. پنل کدینگ آیفون تصویری بر خلاف پنل نامبرینگ آیفون تصویری با کد دهی میتواند با واحد مد نظر ارتباط برقرار کند بدین ترتیب که تنها کافی است کد واحد مد نظر به طور مثال واحد 20 را که شامل 2 و 0 میشود را فشرده و با آن واحد ارتباط برقرار کنید.

صنعتصنعتصنعتصنعتصنعتصنعت